in

MemnunumMemnunum Memnun DeğilimMemnun Değilim

Myprotein Impact Whey Protein İncelemesi

Myprotein Impact Whey Nedir?

Myprotein markası pazarda ilk duyulduğu günden beri kalitesiyle, piyasaya  oldukça sevilen ürünler çıkarmayı başarmıştır. Bunlardan birisi de oldukça fazla tercih edilen Myprotein Impact Whey ürünüdür, hammadde kalitesi, özel formülize edilen oranlarıyla birlikte firma hıjyenik ve teknolojik üretim gerçekleştirmektedirler.

Herkesin belirli bir miktar proteine günlük olarak ihtiyacı vardır ve özellikle sporla ilgilenen kişilerde protein alımı çok önemlidir. Günlük proteini doğal beslenmeyle karşılayabilirsiniz fakat ihtiyaç olan tüm proteini sağlamak için çok fazla hayvansal gıda tüketmek gerekmektedir. Alınan her fazla gıda maddesinden ihtiyaç duyulmayan yağ, karbonhidrat ve kolesterol gibi besinleri de almaktayız. Bu sebeple Myprotein Impact Whey  sporcuların protein ihtiyacını karşılaması için çok güzel bir kaynaktır.

👉  Muscletech NitroTech %100 Whey Gold Protein Tozu İncelemesi

Her servisinde 19 gram protein ihtiva eden Myprotein Impact Whey düşük karbonhidrat, yağ ve şeker oranıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca her porsiyonunda 4.5 gram BCAA(2gram Lösin) ve 3.6 gram glutamin amino asiti içermektedir.

GMP standartlarına uygun ISO kalite sertifikasyonuna sahip..

Avrupa başta olmak üzere 40’dan fazla ülkede satışa sunulmuş protein gıda takviyesidir. My protein impact whey kalite standartlarına uygun sadece belirli bölgedeki hayvanların sütü işlenerek elde edilir. GMP standartlarına uygun ISO kalite sertifikasyonuna sahip MyProteinin kendi tesislerinde ürünler işlenerek son kullanıcıya sunulmaktadır. Kaliteli ve şeffaf üretimi ile birçok sporcunun ilk tercihi olmuş ve ilk defa 2016 yılında Türkiye’ye ithal edilmiştir.

Impact Whey Protein, hızlıca emilen bir protein kaynağıdır ve aslında süt ve peynir üretimi sırasında oluşan bir yan üründür. Impact Whey Protein, kas büyümesini geri kazanma ve stimüle etme için önemli olan hem esansiyel hem de esansiyel olmayan amino asit yelpazesini sağlayan, en yüksek kalitede% 80’in üzerinde, zayıflatılmış protein içerir. Impact Whey Protein ayrıca, yağ ve karbonhidrat (laktoz) açısından düşüktür, bu da vücut yağ seviyelerini düşürmek, ancak yağsız kütleyi arttırmak isteyenler için mükemmel bir peynir altı suyu proteini kaynağıdır. Impact Whey Protein ayrıca, mümkün olan en iyi tatma peynir altı suyunu sağlamak için dikkatlice tadı test edilmiş 25’ten fazla lezzetli aromada mevcuttur. *

 • Yüksek kalitede ham madde kalitesi ile üretilmiştir.
 • İngiltere’de en çok tercih edilen whey protein olma özelliği taşır.
 • Sağlıklı ve şeffaf üretim politikaları ile LabDoor testlerinden A derecesiyle geçen az sayıdaki whey proteinler arasındadır.
 • Kaliteli ham madde ve uygun fiyat politikasıyla Avrupa’da birçok sporcunun ilk tercihi olmuştur.
 • Düşük kalori ve yağ oranı içerir.
 • Yüksek protein oranı ve 100 servislik kullanımı ile rakiplerine göre daha düşük birim maliyet sunar.
 • Dolgu maddesi ve aspartam içermez.

Myprotein Impact Whey etkisinin faydaları nelerdir?

Impact Whey Protein inek sütünden elde edilir ve kas protein sentezini (MPS) uyarmak ve kasları önlemek için egzersiz sonrası yağsız kas dokusunu korumak için özellikle önemli olan yüksek seviyelerde temel amino asitleri (EAA’lar) ve dallı zincirli amino asitlerini (BCAA‘lar) sağlar. Yıkmak.

Impact Whey Protein’i diğer proteinlerden farklı kılan bir şey, vücutta emilme hızıdır. Impact Whey Protein, birçok sporcu için tercih edilen bir proteindir, çünkü proteinin kas içine hızlı bir şekilde emilimine sahip olması eşsizdir.

Piyasadaki birçok proteinin aksine, Impact Whey Protein, başka hiçbir ek protein maddesi eklenmemiş olarak %100 Whey Protein konsantresidir. Her bir serviste (25 g) protein bulunmaktadır. Yağsız kas kütlesinin büyümesine ve toparlanmasına yardımcı olacak 20 g’dan fazla protein sağlayacaktır. *

Impact Whey Protein Kimler İçin Uygun?

İster yeni bir sporcu, ister spor salonu isterse profesyonel bir sporcu olun, Impact Whey Protein protein sentezini artırmanıza yardımcı olabilir.

Impact Whey Protein Ne Zaman Kullanmaya Uygun?

Impact Whey Protein, antrenmandan hemen sonra veya bir protein kaynağı olarak sabahları tüketilir. Bu ürün su veya sütle tüketilebilir, bir smoothie’nin parçası olarak veya en sevdiğiniz tatlı tariflere ve tatlılara dahil edilebilir.

Ürün Bilgisi

Üretici firma: Myprotein
Ürün adı: Impact Whey Protein

Myprotein Impact Whey Protein

Kullanım Talimatı

1 porsiyon (25g) ürünü 300ml su veya yarım yağlı süt ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra içmeniz önerilir.

Püf Noktalar:

Aromalı ürünlerde tatlandırıcı olarak sucralose kullanılmıştır. Yapay renklendirici ve aspartam içermez. Spor sonrası kullanımlarda süt tercih edilecekse yağsız süt kullanılmalıdır.

Olası Yan Etkiler:

Myprotein impact whey çeşit içeren dengeli bir diyetle birlikte kullanılmalıdır. Tek başına tüm besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Hassas kişilerde ilk kullanımlarda ishal görülebilir. 15 yaşından küçük çocuklar ve hamile ve emzirme dönemindeki kadınlar doktor veya diyetisyen gözetiminde kullanabilir. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir. Kullanım talimatına uyunuz.

Neden Seçmeliyim?

 • Toz formda bir üründür.
 • Ürün her servisinde 20 gram protein, 4.5 gram bcaa, 3,6 gram glutamin içerir.
 • Düzenli antrenman ile birlikte kullanıldığında antrenman sonrası yıkılan kasları besler ve kas gelişimine yardımcı olur.
 • Günlük vücudun protein ihtiyacını karşılar.

Ne düşünüyorsun?

-1 puan
Upvote Downvote

Yazar: admin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Dymatize ISO100 Hydrolyzed Whey Protein Tozu İncelemesi

Muscletech NitroTech %100 Whey Gold Protein Tozu İncelemesi